««اخبار انیمه ای»»

این قسمت از وبم برای اخبار انیمه ایه. خبر کلید خوردن و یا دراپ شدن هر مانگا و یا انیمه ای که به دستم برسته اینجا میزارم و سعی میکنم اخبار به روز رو به دستتون برسونم ...  داغ داغ !

بزودی این بخش به طور کامل راه اندازی میشه . نظر دهیدشم فعال کردم. هر سوالی در مورد زمان پخش انیمه ها داشتید بپرسید. جوابشو براتون پیدا میکنم .

جانا .... ماتا ^_^

آخرین آپدیت این بخش (05/04/1396)

منبع تمامی مطالب http://when-will.net

https://www.livechart.mehttp://when-will.net/images/artikel/2014/december/Tokyo-Ghoul.jpg فصل 3 "توکیو غول" آیا با داستان مانگا خواهد ماند ؟

خبر جدید! انتشار فصل 3 توکیو غول در سال 2016 تائید شد. سوال بزرگ در ذهن همه این است. آیا فصل 3 با داستان مانگای فصل 3 توکیو غول با نام"Tokyo Ghoul: re"همراهی خواهد داشت؟ مشکل اینجاست که این مانگای 43 فصلی شاید برای یک فصل 12 قسمتی ارزشمند کافی نباشد.داستان مهیج مانگای فصل سوم این انیمه در رابطه با فراموشی کاراکتر اصلی این انیمه و گرویدن وی به سازمان CCG میباشد.سازندگان این انیمه هنوز تاریخ دقیقی برای برنامه ی رها سازی ایپیزود ها نداده اند پس با بخش اخبار انیمه ای همراه باشید تا به محض اطلاع شما را در جریان بگذاریم ^^


در پائیز 2016 همراه باشید با درخشش رنگ های رنگین کمانی انیمه "پرنس موسیقی"!

وبسایت اصلی انیمه پرنس موسیقی اخبار جدیدی برای طرفداران این انیمه منتشر کرد.در پائیز سال 2016 فصل چهارم انیمه پرنس موسیقی اکران خواهد شد. چه ماجرای جدیدی منتظر گروه "Starish " خواهد بود.آیدول های موسیقی با چه موسیقی های جدیدی بازخواهند گشت و پس از فصل سوم این انیمه یعنی "پرنس موسیقی/شورش عشق جدی" تماشاگران چه فصل دیگری را تماشا خواهند کرد؟ با این بخش همراه باشید با جدید ترین اخبار انیمه ای


"هفت گناه مرگبار" انتظار تا کی ؟

فصل دوم انیمه ی هفت گناه مرگبار که یکی از انیمه های دارای امتیاز بسیار بالا است چه زمانی پخش خواهد شد؟ این سوال هنوز برای طرفداران این انیمه معروف جوابی ندارد اما طرفداران این انیمه هوشیار باشند که چهارمین قسمت OVA این انیمه در ماه آگوست (تقریبا یک ماه دیگه)بخش خواهد شد.


"آخرین اسرافیل" طلوعی در پشت ابر های تردید و انتظار!

پس از اکران دو فصل پر هیاهوی انیمه آخرین اسرافیل آیا فصل سومی در کار خواهد بود؟ خارج شدن واپسین قسمت های فصل دوم این انیمه "آخرین اسرافیل/نبرد در ناگویا" به دور از انتظار طرفداران این انیمه بود.اما مانگای این انیمه هنوز در حال انتشار است پس میتوان گفت هنوز امیدی برای فصل 3 باقی مانده.به احتمال زیاد فصل سوم این انیمه در زمستان 2017 منتشر خواهد شد.


http://when-will.net/images/artikel/2015/november/Noragami-Aragoto.jpg "نوراگامی" زمستان 2017 ؟

دنیای زندگان و مردگان بهم میریزد. خدایان کجایند که انسان ها را راهنمایی کنند؟ پس از اتمام فصل دوم انیمه نوراگامی با نام "نوراگامی : آراگاتو" آیا فصل سومی در انتظار طرفداران این انیمه خواهد بود؟ مانگای این انیمه هنوز در حال انتشار هست. همه ی امیدها به مانگای این انیمه هست. شاید در سرمای زمستان 2017 شعله گرم این انیمه باردگر فروزان گردد اما تا آن موقع کاری جز صبر کردن نمیتوانیم بکنیم.


 "سگ های ولگرد بونگو" دوباره وقتش است!

ناکاجیما آتسوشی پس از اخراج شدن از یتیم خانه اش بدون غذا و سرپناه آواره میشود.در این بین با افراد یک سازمان خصوصی آشنا شده و زندگیش به طور کلی تغیر می کند. گذشتن از اینکه وی یک ببر در حال تعقیب بوده و مافیای بندر برای سرش جایزه گذاشته وی در جستجوی توانایی هایش بزرگ ترین گنج های زندگی اش یعنی دوستانی مثل دازای اوسامو را میبابد.اما بعدش چه؟ فصل دوم این انیمه چه ماجرای دیگری برای تعریف کردن دارد؟همراه باشید با این انیمه زیبای ژانر ماوراطبیعی در اکتبر 2016 !https://www.uplooder.net/img/image/43/8721b8d3b408524ba8d4380b7968fdb9/8997.jpg "ناتسومه و کتاب دوستان" سکوت پاییز 2016 را بشکن!

چطور شد که این انیمه توانست تا 4 فصل ادامه یابد و طرفدارانش را از دست ندهد؟ پائیز 2016 تماشاگر فصل پنجم این انیمه زیبا و به یادماندنی خواهیم بود. این بار چشمان جادویی ناتسومه ریکو چه ارواحی را خواهند دید و نامشان را از کتاب دوستان پاک خواهد نمود؟ ناتسومه در آخر کدام دنیا را ترجیح میدهد؟ دنیای انسان ها یا دنیای ارواح؟ آیا این فصل آخرین رونمایی از این انیمه خواهد بود؟این انیمه زیبا را حتما تماشا کنید و همراه شوید با اشک و لبخند های زندگی "پسری که میتوانست ارواح را ببیند".پایانی برای شروع فصل دوم انیمه "دی.گری-من" .
A message to all D.Gray-Mans fan
دوستان؛
فصل دوم دی.گری-من واقعا تموم شده ... ! این یک شایعه نیست .
مدت زمانی بود که فصل جدیدی از مانگا منتشر نشده بود که این به علت بیماری مانگاکای دی.گری-من بود. اما فصل دوم این انیمه در قسمت 13 دهم به کار خودش پایان داد. که این کار چند تا علت داشت : اول اینکه طرفداران این انیمه کم شده بودند. مخصوصا بعد از تغیرات شدید و تحولاتی که در سیزن دو ایجاد شد این مقدار کم تر هم شد. قرار بود این تغیرات اثر مثبت داشته باشند اما اثرشون برعکس بود.
دوم : مانگای دی.گری-من الان آنگوئینگ هست اما مدت هاست سیزن جدی نداشته. که احتمالا در آپریل دوباره این مانگا شروع به منتشر کردن فصل های جدید خواهد کرد.
اینا رو گفتم برای طرفداران عزیز این انیمه و یا کسانی که داشتند به طور آنگوئینگ میدیدندش، که منتظر قسمت چهارده فصل دوم نباشید! این انیمه موقتا متوقف شده و تا وقتی که مانگا چپتر جدید نده و طرفدارا زیاد نشند دوباره منتشر نمیشه.
امیدوارانه دعا کنید، من هم دعا میکنم که دوباره این انیمه بتونه سر پا بایسته ^^
ممنون که خوندید.انتظار طولانی طرفداران انیمه " حمله به تایتان " بالاخره به سر رسید!
خیر جدید ! طرفداران انیمه ی حمله به تایتان ... انتظار پس از مدت ها تمام شد. بهار سال 2017 شاهد تکاپوی دوباره ی اِرِن و دوستانش برای نابودی تایتان ها باشید . فصل دوم این انیمه در جدول پخش انیمه های بهاری قرار گرفت .http://cdn1us.denofgeek.com/sites/denofgeekus/files/styles/main_wide/public/2017/04/yuri-on-ice-season-2-release-date.jpeg?itok=G5ry5T73خبر جدید ! طرفداران انیمه  " یوری بر روی یخ " ، امسال منتظر فصل جدید باشید !
انیمه Yuri On Ice که در همان ابتدا یعنی 16 اکتبر 2016 یک شروع بسیار موفقیت آمیز داشت ، امسال با فصل دیگری به پیشواز طرفدارانش میاید ! وعده دیدار طرفداران این انیمه مهیج و پر طرفدار ، اکتبر 2017 ( مهر 1396 ) خواهد بود !