I ❤ Anime

I'm an OTAKU & I'm proud of it

Anime News

««اخبار انیمه ای»»

این قسمت از وبم برای اخبار انیمه ایه. خبر کلید خوردن و یا دراپ شدن هر مانگا و یا انیمه ای که به دستم برسته اینجا میزارم و سعی میکنم اخبار به روز رو به دستتون برسونم ...  داغ داغ !

بزودی این بخش به طور کامل راه اندازی میشه . نظر دهیدشم فعال کردم. هر سوالی در مورد زمان پخش انیمه ها داشتید بپرسید. جوابشو براتون پیدا میکنم .

جانا .... ماتا ^_^

آخرین آپدیت این بخش (05/04/1396)

منبع تمامی مطالب http://when-will.net

https://www.livechart.mehttp://when-will.net/images/artikel/2014/december/Tokyo-Ghoul.jpg فصل 3 "توکیو غول" آیا با داستان مانگا خواهد ماند ؟

خبر جدید! انتشار فصل 3 توکیو غول در سال 2016 تائید شد. سوال بزرگ در ذهن همه این است. آیا فصل 3 با داستان مانگای فصل 3 توکیو غول با نام"Tokyo Ghoul: re"همراهی خواهد داشت؟ مشکل اینجاست که این مانگای 43 فصلی شاید برای یک فصل 12 قسمتی ارزشمند کافی نباشد.داستان مهیج مانگای فصل سوم این انیمه در رابطه با فراموشی کاراکتر اصلی این انیمه و گرویدن وی به سازمان CCG میباشد.سازندگان این انیمه هنوز تاریخ دقیقی برای برنامه ی رها سازی ایپیزود ها نداده اند پس با بخش اخبار انیمه ای همراه باشید تا به محض اطلاع شما را در جریان بگذاریم ^^


در پائیز 2016 همراه باشید با درخشش رنگ های رنگین کمانی انیمه "پرنس موسیقی"!

وبسایت اصلی انیمه پرنس موسیقی اخبار جدیدی برای طرفداران این انیمه منتشر کرد.در پائیز سال 2016 فصل چهارم انیمه پرنس موسیقی اکران خواهد شد. چه ماجرای جدیدی منتظر گروه "Starish " خواهد بود.آیدول های موسیقی با چه موسیقی های جدیدی بازخواهند گشت و پس از فصل سوم این انیمه یعنی "پرنس موسیقی/شورش عشق جدی" تماشاگران چه فصل دیگری را تماشا خواهند کرد؟ با این بخش همراه باشید با جدید ترین اخبار انیمه ای


"هفت گناه مرگبار" انتظار تا کی ؟

فصل دوم انیمه ی هفت گناه مرگبار که یکی از انیمه های دارای امتیاز بسیار بالا است چه زمانی پخش خواهد شد؟ این سوال هنوز برای طرفداران این انیمه معروف جوابی ندارد اما طرفداران این انیمه هوشیار باشند که چهارمین قسمت OVA این انیمه در ماه آگوست (تقریبا یک ماه دیگه)بخش خواهد شد.


"آخرین اسرافیل" طلوعی در پشت ابر های تردید و انتظار!

پس از اکران دو فصل پر هیاهوی انیمه آخرین اسرافیل آیا فصل سومی در کار خواهد بود؟ خارج شدن واپسین قسمت های فصل دوم این انیمه "آخرین اسرافیل/نبرد در ناگویا" به دور از انتظار طرفداران این انیمه بود.اما مانگای این انیمه هنوز در حال انتشار است پس میتوان گفت هنوز امیدی برای فصل 3 باقی مانده.به احتمال زیاد فصل سوم این انیمه در زمستان 2017 منتشر خواهد شد.


http://when-will.net/images/artikel/2015/november/Noragami-Aragoto.jpg "نوراگامی" زمستان 2017 ؟

دنیای زندگان و مردگان بهم میریزد. خدایان کجایند که انسان ها را راهنمایی کنند؟ پس از اتمام فصل دوم انیمه نوراگامی با نام "نوراگامی : آراگاتو" آیا فصل سومی در انتظار طرفداران این انیمه خواهد بود؟ مانگای این انیمه هنوز در حال انتشار هست. همه ی امیدها به مانگای این انیمه هست. شاید در سرمای زمستان 2017 شعله گرم این انیمه باردگر فروزان گردد اما تا آن موقع کاری جز صبر کردن نمیتوانیم بکنیم.


 "سگ های ولگرد بونگو" دوباره وقتش است!

ناکاجیما آتسوشی پس از اخراج شدن از یتیم خانه اش بدون غذا و سرپناه آواره میشود.در این بین با افراد یک سازمان خصوصی آشنا شده و زندگیش به طور کلی تغیر می کند. گذشتن از اینکه وی یک ببر در حال تعقیب بوده و مافیای بندر برای سرش جایزه گذاشته وی در جستجوی توانایی هایش بزرگ ترین گنج های زندگی اش یعنی دوستانی مثل دازای اوسامو را میبابد.اما بعدش چه؟ فصل دوم این انیمه چه ماجرای دیگری برای تعریف کردن دارد؟همراه باشید با این انیمه زیبای ژانر ماوراطبیعی در اکتبر 2016 !https://www.uplooder.net/img/image/43/8721b8d3b408524ba8d4380b7968fdb9/8997.jpg "ناتسومه و کتاب دوستان" سکوت پاییز 2016 را بشکن!

چطور شد که این انیمه توانست تا 4 فصل ادامه یابد و طرفدارانش را از دست ندهد؟ پائیز 2016 تماشاگر فصل پنجم این انیمه زیبا و به یادماندنی خواهیم بود. این بار چشمان جادویی ناتسومه ریکو چه ارواحی را خواهند دید و نامشان را از کتاب دوستان پاک خواهد نمود؟ ناتسومه در آخر کدام دنیا را ترجیح میدهد؟ دنیای انسان ها یا دنیای ارواح؟ آیا این فصل آخرین رونمایی از این انیمه خواهد بود؟این انیمه زیبا را حتما تماشا کنید و همراه شوید با اشک و لبخند های زندگی "پسری که میتوانست ارواح را ببیند".پایانی برای شروع فصل دوم انیمه "دی.گری-من" .
A message to all D.Gray-Mans fan
دوستان؛
فصل دوم دی.گری-من واقعا تموم شده ... ! این یک شایعه نیست .
مدت زمانی بود که فصل جدیدی از مانگا منتشر نشده بود که این به علت بیماری مانگاکای دی.گری-من بود. اما فصل دوم این انیمه در قسمت 13 دهم به کار خودش پایان داد. که این کار چند تا علت داشت : اول اینکه طرفداران این انیمه کم شده بودند. مخصوصا بعد از تغیرات شدید و تحولاتی که در سیزن دو ایجاد شد این مقدار کم تر هم شد. قرار بود این تغیرات اثر مثبت داشته باشند اما اثرشون برعکس بود.
دوم : مانگای دی.گری-من الان آنگوئینگ هست اما مدت هاست سیزن جدی نداشته. که احتمالا در آپریل دوباره این مانگا شروع به منتشر کردن فصل های جدید خواهد کرد.
اینا رو گفتم برای طرفداران عزیز این انیمه و یا کسانی که داشتند به طور آنگوئینگ میدیدندش، که منتظر قسمت چهارده فصل دوم نباشید! این انیمه موقتا متوقف شده و تا وقتی که مانگا چپتر جدید نده و طرفدارا زیاد نشند دوباره منتشر نمیشه.
امیدوارانه دعا کنید، من هم دعا میکنم که دوباره این انیمه بتونه سر پا بایسته ^^
ممنون که خوندید.انتظار طولانی طرفداران انیمه " حمله به تایتان " بالاخره به سر رسید!
خیر جدید ! طرفداران انیمه ی حمله به تایتان ... انتظار پس از مدت ها تمام شد. بهار سال 2017 شاهد تکاپوی دوباره ی اِرِن و دوستانش برای نابودی تایتان ها باشید . فصل دوم این انیمه در جدول پخش انیمه های بهاری 2017 قرار گرفت .
 انتظار به پایان رسید ! در بهار 2018 با فصل سوم انیمه " غول توکیو " همراه خواهیم بود!
اپس از تمام شایعاتی که در سال 2017 در مورد آمدن فصل سوم این انیمه ؛ که هیچ کدام از آنها به واقعیت نپیوست ، شنیدیم ، امسال در بهار 2018 شاهد بازگشت دوباره این انیمه خواهیم بود . انیمه ای که طرفدارانش برای آمدنش دیگر صبرشان لبریز شده . این خبر یک شایعه نیست و حدود 1 ماه دیگر این انیمه قابل مشاهده و دانلود خواهد بود .

ممنون دانته چان حسابی زحمت میکشین^^
با چیزی که فصل آخر آخرین اسرافیل دیدم بح تحتمال سه هم داره دیگه!
ولی خوشم اومد یو ومیکا با هم از دو طرف رفتن.من توی این انیمه از میکا خوشم میاد.
:)
خواهش میکنم ایریس چان. ممنون ک نظر دادی^_^ اول نظرو داری میدی ها... ایول دمت گرم ^_^
منم از میکا خوشم اومد و همین طور گورن و کرول تپش. به احتمال خیلی قوی فصل 3خواهد داشت ^_^
بسیار با این بخش موافق میباشم....
خسته نباشی دلاور....
آریگاتو ^_^
خواهش میکنم پس رکورد اولین نظر مال خودم شدD:
کرول هم بنظرم نمیره بهتره آخه قوی بود فکرنکنم فرید کشته باشدش.
عکس درباره وبلاگت که میکا هست نازه^^
آری آری رکورد رو زدی :دی
مطمئن باش کرول نمیمیره.فرید فقط ازش خون خورد و کرول بیهوش شد.
راستی میدونستی آشورامارو پسره ؟ برادر کرول هم هست. قبلا اهریمن شمشیر ماهیرو بوده.ماهیرو همون دختره توی شمشیر گورنه...من وقتی فهمیدم شاخ در آوردم :دی
آره عکس خیلی خیلی قشنگیه. دوستم Evil این عکسو بهم داده ...
از سرکشی کرول هم خوشم اومدD:
راستی برای چی به آخرین اسرافیل نیاز داشت؟
اوهوم...کلا کاراکتر باحالیه...
من نظرم اینه
انسان ها میخواند از آخرین اسرافیل برای نابودی خوناشاما استفاده کنند و خوناشاما هم میخواند از آخرین اسرافیل برای نابودی انسان ها استفاده کنند.ولی اینطور ک معلومه ماهیرو و کرول با هم دیگه یه قرارایی داشتند .
منم اول فکر میکردم آشورامارو دختره وقتی فهمیدم پسره  موندم یه درصدم احتمال نمیدادم برادر کرول باشه:|
ولی برام جالبه که چطوری ماهیرو وآشورامارو شدن شیطان فکر کنم هدف کرول با خون آشاماوانسان ها فرق داره.
دست دوستت درد نکنه^^
اخلاق گورن وقتی ماهیرو تصرفش نمیکنه باحاله ولی دلم هم براش میسوزه مرگ ماهیرو براش سخته:(
از شینیا هم خوشم میاد شینیا و شینوآ تنها عضود خانواده هیراگی هستن که ظاهرا خوبن.
آره شینیا هم خوبه هو خوشگله :دی
ترکیب رنگ موها و چشماش عالیه ...
دوستام میگند اخلاق من شبیه گورنه :دی
ولی موافقم...به نظرم کرول باهمشون متفاوته
سگ های ولگرد بانگو انیمه باحالیه:دی
آره مخصوصا دازای رو خیلی دوس دارم :دی
من هنوز تا قسمت 9 دیدم
من کامل دیدمش دازای خیلی خنده دار اگه مشکل خودکشی هم نداشت خیلی باحال میشد:دی
اتفاقا همون عشق خودکشیش باحال ترش کرده :دی
۰۱ دی ۲۱:۱۲ ayato-nersa
ببخشید فصل سوم انیمه هنر شمشیر زنی و عاشقان شیطانی کی میاد  ممنون میشوم ججواب دهید
سلام. فعلا برنامه ریزی ای برای فصل سوم SAO نشده ب محظ اینکه خبری بشه خودم پستش رو میذارم چون انیمه معروفیه‌.
عاشقان شیطانی هم همینطور . من فقط ی عکس دیدم ک شایعه شده بود از فصل چهارمشه اما متوجه شدم واقعیت نداشته
خودم هم پیگیر عاشقان شیطانی سه هستم . بخش انیمه نیوز رو چند مدت یکبار چک کنید . ب محظ اطلاع پیدا کردن از پخش فصل سه این انیمه ها خبرشو میذارم.
با تشکر 
دانته چان خبر داری لیوای تو فصل دوم اتک آن تایتان میمیره؟خبر ازشون منتشر شده^^
نه بابا !!!
توی فیلمشم ی چیزی مثله این نشون داد اما .... عاغااااااا
نبایدبمیره😖
توکیو غول فصل ۳ کی میاد دارم از کنجکاوی میمیرم عاشق توکا و کانکیم خیلی قشنگیه


قرار بود امسال بیاد اما به دلیل کم بودن مانگاش نیومد. 
خودم هم خیلی خیلی مشتاقم بیاد . اگه اومد حتما پستشو میزارم^^
آریگاتو
دوی داشیماشته
ببخشید ادرس سایت خارجی که تاریخ پخش انیمه ها رو زده ندارین بدین
من سایت http://when-will.net رو معمولا چک میکنم
اگه این سایت به کارتون نمیاد بگید تا براتون بپرسم
فصل سومه diabolik lovers کی میاد؟؟؟ دقیقا!؟
هنوز هیچ خبری در موردش نیومده.
فصل سوم انیمه ی پایان جهان دقیقا کی میاد
هنوز خبری ازش نیست
سلام میشه فصل سوم عاشقان شیاطین بزاری
عاشقان شیطانی منظورته؟ هنوز فصل سومش نیومده
مانگا فصل سوم اخرین اسرافیل رو ادرسش رو داری اگه داری خواههههههههههههههههههشششششششششاااااااااااااااااااااااااا بهم بگووووووووووووووووو
نه والا ندارم!
۲۲ تیر ۱۱:۵۸ یکی مثل خودت

فصل سوم عاشقان شیطانی چرا نیومده اخههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وااالاااا منم در عجبم ک چرا نمیاد ! هنوز ک خبری ازش نیس
۰۴ شهریور ۱۶:۳۳ rinka rinka mei^_^
یک سوال. بپرسم؟ لیوای توی فصل دوم نمیمیره کهههههههههههههه من عاشق لیوااااای بودممممممممممممممممممم نههههههههههه اخه من فصل دومو دیدم نمیمیره وای نه اگه لوای بمیره من خودمو میکشمممممممممممم نههههههههههههههههههههههههههه نه نه نه نه نههههههههههه چیگااااااااااااای لیوای هیچووووووو اخه چرا لیوای هیچو باید بمیره اررررررررن لیوای نو مامورو  ( از لیوای محافظت کن)  وااااای 

Kamisamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ام...... گومن دوباره هیجانی شدم اخه دست خودم نیست are you understand? o_o"  
واالا من فصل دومشو تا قسمت 7 دیدم ... اما اینطور ک من شنیدم (البته شایعه اس) میمیره ک منم اصن دلم نمیخواد چنین اتفافی بیفته .... چون لیوای کاراکتر مورد علاقمه ... اما فکر نکنم بمیره گرچه ی حسی بهم میگه ی بلایی سرش میاد ... منظورت Do you understand هستش؟ 
Yes I understand XD
۰۴ شهریور ۲۱:۴۳ rinka rinka mei ^_^
اوهوم منظورم همونهo_o"    نه شایعه هست شک نکن چون من فصل دو رو کامل دیدم لیوای زنده است من عاشقشم لیوای و ارن رو دوست دارم خیلی انیمه 
روح خوار رو دیدی؟ 
عااااغااااا دست رو دلم نزااااارررزز .... نه سول ایتر رو ندیدم ولی خیلی دلم میخوادشششششش
۰۵ شهریور ۰۹:۵۲ rinka rinka mei^_^
منم خیلی دلم میخواد ببینم اما بین اینکه ببینم یا نبینم گیر کردم نمیدونم چیکار کنم :-[ 
چررراااا ؟ اگ میتونی دانلود کن بنظرم چن قسمتشو ببینی ضرر نمیکنی چون من شنیدم انیمه ی فوق العاده ایه و بین اوتاکو ها هم معروفه
امیدوارم آخرین اسرافیل زودتر بیاد:دی
فصل سوم سگ های ولگرد بانگو کی میاد؟:(
رایااان چان من بعد از مدت ها به وب برگشتم و یه مسابقه گذاشتم از همه دوستام دارم دعوت میکنم که شرکت کنن پس از شما دعوت میکنیم^^
دوست دارم با یه دید متنوع به انیمه نگاه کنیم:دی
واااییییی منم خیلی واسه فصل سوم این دو تا مشتاقم ... نمیدونم ! شاید همین امسال
اوکی الان میام
امیدوارم آخرین اسرافیل زودتر بیاد:دی
فصل سوم سگ های ولگرد بانگو کی میاد؟:(
رایااان چان من بعد از مدت ها به وب برگشتم و یه مسابقه گذاشتم از همه دوستام دارم دعوت میکنم که شرکت کنن پس از شما دعوت میکنیم^^
دوست دارم با یه دید متنوع به انیمه نگاه کنیم:دی
انبمه های عالی ای بودن من حتب بچه های خوابگاه هم با من میدیدن=))
الآن هم بهشون گفتم یه انیمه دیگه میبرم با هم ببینیم انیمه روبی یاRWBY دیدیش؟
نه ندیدمش .... 
قشنگه ؟
آره قشنگه از نظر کیفیتی یکمی بده اما داستان اکشن وطنزش خوبه آمریکایی هم هست به سبک انیمه ساختنش.
هممممم چن قسمتیه ؟
فصل اول شونزده قسمت:)
فصل دو و سه و چهار هر کدوم دوازده قسمت:)
فصل پنجم بیست وسه مهر امسال میاد.
و تا الآن هفت تا اپیزود کوتاه هم درباره کارکتر ها داشته:)
.

بله :/
سلام فصل 3 توکیو غول کی میاد 2016 که نیومد
بله همون پایگاه خبری ای ک من ازش این خبر رو گرفتم خبر خودشو نقض کرد و گفت ک اشتباه گفته . شایعه شده که فصل 3 قراره 2018 بیاد اما فقط شایعه اس . هنوز هیچ تاریخ دقیقی از انتشار فصل 3 داده نشده و ما فقط میتونیم منتظر بمونیم 
سلام سنپای مانگاه توکیو غول میاد یا قطع شده بعد اگه میشه چند تا اهنگ راک خوب معرفی کونی خیلی ممنون

مانگای الان چپتر 142 هست و انگوئینگه ینی داره میاد
اهنگ راک انگلیسی ؟ گروه اسکیلتskillet . البوم unleashed 
 شما قرار نمیدین من کل اهنگ های این گروه گوش دادام گروه دیگی نمشناسین
ینی چی من قرار نمیدم؟
linkin park
30Seconds To Mars
 

اخه تا چپتر 103 شما گزاشتین سر همین پرسیدم

سایتی ک ازش مانگاشو گزاشتم فقط تا همین جا گذاشته بود. اگ وقت شد اپدیتش میکنم
چی بگم اخه من عااااشقتم آریگاتو  یه دونه ای:-*:-*o (∩ ω ∩) oo (∩ ω ∩) o
:)
خوشحالم که مطالب وبم مورد پسندتون قرار گرفته
سلام میدونی فصل ۳ انیمه س ولگرد بانگو کی میاد... بد جور منتظرشم???!!!!!
سلام هنوز خبری ازش نشده . اگه خبری بشه توی وبم مینویسم
سلام خسته نباشید
پس میگی که فصل 3 انیمه آخرین اسرافیل تو زمستان امسال احتمالا بزارنش
این خوبه از شما ممنونم من فکر میکردم که تو بهار تابستون یا پاییز سال دیگه بزارنش پس بی زحمت اگه گزاشتنش میشه تو وب خوبت به طرفدارای این انیمه اطلاع بدی ممنونتون میشم
البته ب طور قطع نمیشه گفت ! شایعه در مورد زمان اومدن و نیومدن انیمه ها زیاد هست گرچه من سعی ام رو میکنم تا از منابع موثق اخبار رو بگیرم اما گاهی اتفاقاتی میفته ک زمان های از قبل اعلام شده تغیر میکنند اما از اونجایی ک خودم هم فن این انیمه هستم و دنبالش میکنم ، حتما اگه خبری شد توی وبم میزارم
سلام انیمه توکیو غول فصل3 کی میاد؟؟
سلام
سال 2018
سلام،الان زمستون ۲۰۱۷ شده اما خبری از فصل سوم آخرین اسرافیل نیست؟ماذا فاذا؟یعنی نمیاد؟مانگاش رو بخونم؟
سلام . هنوز ک هیچ خبری ازش نیست . اگه میخواید مانگاشو بخونید ، اخر مانگای فصل دومش با اخر فصل دوم انیمه اش فرق داره هاااا ! موقع خوندن گیج نشید
سلام ، ببخشید ، یعنی ممکنه اصلا فصل سوم نداشته باشه؟
نمیشه قطعی گفت ک قرار نیست بیاد ... چون این انیمه طرفدار زیاد پیدا کرد و معروف شده از طرفی هم نمیشه بگیم چون مانگاش داره میاد فصل سه هم قرار بیاد چون داستان انیمه از مانگا جدا شده ... واقعا نمیشه از روی ظاهر قضاوت کرد . فقط میتونیم صبر کنیم
۱۵ آذر ۱۷:۴۸ امپرور
پس این اسرافیل پایانی کی میاد اه-_-
والا اعصاب مارو هم خط خطی کرده و هنوز خبری ازش نیست
سلام شما نمیدونین فصل 4 هاکیو کی میاد ؟؟
سلام . فکر نکنم فصل سه داشته باشه
سلام دادش من حدود دو هفته که دارم تک تک قسمت های انیمه پایان جهان روزی دو تا دانلود میکنم  الان تقریبا تموم شده قسمت اخرشم دیدم خیلی دوست دارم فصل سه شو ببینم تا اینکه امروز یکی از اقوامون  که به زبان ژاپنی مسلط بود اومد ازش خواستم برام انیمه  پایان جهان رو بیاره فصل سومش اونم تو گوگل به زبان ژاپنی چند کلمه زد وسرچ کرد و قسمت اول فصل سه اورد چون نت نداشتم فقط وند دقیقه نگاه کردم و نفهمیدم چی شد نتم تموم شد فامیلمونم داشت میرفت ازش خواهش کردم بهم یاد بده چی سرچ کرده اما نگفت حالا سوالم اینه ایا میشه نتایج جست جو با زبان ژاپنی فصل سه اورد
ببخشید طولانی نوشتم 
لطفن جواب بدید
سلام دادش من حدود دو هفته که دارم تک تک قسمت های انیمه پایان جهان روزی دو تا دانلود میکنم  الان تقریبا تموم شده قسمت اخرشم دیدم خیلی دوست دارم فصل سه شو ببینم تا اینکه امروز یکی از اقوامون  که به زبان ژاپنی مسلط بود اومد ازش خواستم برام انیمه  پایان جهان رو بیاره فصل سومش اونم تو گوگل به زبان ژاپنی چند کلمه زد وسرچ کرد و قسمت اول فصل سه اورد چون نت نداشتم فقط وند دقیقه نگاه کردم و نفهمیدم چی شد نتم تموم شد فامیلمونم داشت میرفت ازش خواهش کردم بهم یاد بده چی سرچ کرده اما نگفت حالا سوالم اینه ایا میشه نتایج جست جو با زبان ژاپنی فصل سه اورد
ببخشید طولانی نوشتم 
لطفن جواب بدید
سلام جناب
فصل سوم این انیمه هنوز نیومده . اینو مطمعن باشید
سلام دوستان فصل انیمه اومده  توی یکی از سایت های انیمع ژاپنی نوشته 
و در همون سایت قسمت هاش در چند هفته اینده میزارن برای دریافت لینک سایتش باید وارد ربات شید لبنک دریافت کنیدhttps://telegram.me/robothamakarhbot لینک ربات وارد شید لینک سایتو بگیرید
مدیر محترم این تبلیغ نیست لطفن تایید کن درضم 
فصل سوم از چند هفته دیگه اکران میشه
خب ولی هنوز فصل سه نیومده
اولا من کلا تلگرام ندارم
دوما وقتی انیمه اش بیاد از سایت انیمه چک دانلود میکنم و میزارم تو وبم
با  سلام خدمت مدیر محترم وبلاگ همون طور که از نظر بچه ها و جواب های شما اومده فصل سوم انیمه پایان جهان نیومده. میتونم بدونم شما تو کدوم سایت میبیند که اومده یانه ادرشو بزارید با تشکر از زحمات شما انیمه دوست
سلام 
سپاس
من همون اول این پست نوشتم ک منابعم از چ سایت هایی هست
ممنون داداش  دیدمش
راستی چند تا انیمه بهم معرفی کن برم نگاه کنم اخه من  یه چند ماهی با انیمه
دیدن اشنا شدم
خب در چ ژانری دوست دارید ؟
من خودم انیمه های پیشنهادیم ایناست
سگ های ولگرد بانگو. / Bungo stray dogs( طنز و مافیایی و ماوراطبیعی )
بسکتبال کوروکو و هایکیو / Kuroko no basuke , Haikyuu ( ورزشی ، مدرسه ای )
چارلوت ، تپش قلب فرشته /  , angel Beats , Charlotte ( ماوراطبیعی ، احساسی )
اتک ان تایتان و توکیو غول / attack on Titan, Tokyo ghoul ( اکشن ، ماوراطبیعی )
از انیمه های تک قسمتی هم : شهر اشباح / Spirited Away ، شاهزاده مونونوکه / Mononoke hime ، قلعه متحرک هاول/ Howl's Moving Castle ، وقتی مارنی انجا بود / when Marnie was there، ناوسیکا دختری از دره باد / nausicaa of the Valley of the wind ، نام تو / kimi no nawa ، شکل صدا / koe no katachi
انیمه هایی هم که خیلی خیلی پیشنهاد میکنم : 
death Note
 Hunter x Hunter
 one piece
 bleach
D.gray man
ممنون داداش همه رو سرچ کردن وچند تا قسمت از هر کدوم دانلود کردم عالی بودن 
اگه میشه چند تا دیگه بهم معرفی کنید  تو ژانر ماورا طبیعی اکشن و ماورا طبیعی احساسی
اگه چند تا انیمه بهم معرفی کنی تو این ژانر ها ممنون میشم 
:/ 
یا خدا ... در این حد سرعت اینترنتتون بالاست ؟
واو ...
خب من فعلا همینا رو یادم بود ... 
Noblesse انیمه داره؟
بله انیمه داره
میشه بگین از کجا میتونم با زیر نویس دانلودش کنم؟
میشه بگین از کجا میتونم با زیر نویس دانلودش کنم؟
سرچ کردم اما سایتی برای دانلود نداشته اش
خودم هم الان وسط امتحانام ... 
اوایل بهمن ک امتحانام تموم شد بهم یاد اوری کنید ک براتون از سایتای خارجی دانلود کنم و بزارم
سلام امسال 2018 نوراگامی فصل 3 میاد؟
سلام
شایعاتش هست اما هنوز تائید نشده
اریگاتو 
دوی داشیماشته
سلام برای عاشقان شیطانی میگن اسم فصل سومش بهشت گمشده هست یه داستانی هم دربارش ساختن میگفتن تابستون ۲۰۱۷ میاد ولی الان ۲۰۱۸ هست
ولی حتما داستانشو بخونین اگه بخواد اینطوری بشه که کلا ۶ تا برادر محو میشن 🤔😭
!!!
واو
ممنون بابت اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتی !
من اطلاع نداشتم !
ینی چی که 6 تا برادر محو میشن ؟
سلام برای عاشقان شیطانی میگن اسم فصل سومش بهشت گمشده هست یه داستانی هم دربارش ساختن میگفتن تابستون ۲۰۱۷ میاد ولی الان ۲۰۱۸ هست
ولی حتما داستانشو بخونین اگه بخواد اینطوری بشه که کلا ۶ تا برادر محو میشن 🤔😭
۱۰ دی ۱۲:۳۲ Shin chicung
داریم وارد سال ۲۰۱۸ میشیم چرا توکیو غول نمیاد

2018 میاد دیگه !
برید صفحه اصلی وبلاگم ... تیزر توکیو غول هم حتی هست که قراره 2018 بیاد
میشه اسم سایت هایی رو که این اطلاعات رو میگیرین بگین ؟
همون بالای پست نوشتمشون
میشه اسم سایت هایی رو که این اطلاعات رو میگیرین بگین ؟
هنوز خبری از اومدن فصل سوم عاشقان شیطانی و شوالیه خون اشام نیس
از شوالیه خوناشام ک نه .... فکر هم نکنم براش فصل سه ای بسازن . 
اما عاشقان شیطانی اینطور که شایعه اش پخش شده امسال میاد
اهاااییییییی!!''فصل ۳ سگهای ولگرد بانگو ۱۲ اسفند میاددددددد!!!!!چرا خبرشو نزدیییییییی!!!تریلرشم اومده حتی!!!!! بدو از  قافله عقب افتادی!!!
عا ! جدی ... ؟ خبر نداشتم مرسی
الان سال ۲۰۱۸ هستیم
پس یعنی قرار نیست فصل ۳ اسرافیل پایانی رو بسازن؟؟!!😭😭😭
تو لیست انیمه های امسال که من فعلا اسمی ازش ندیدم
فصل سوم عاشقان شیطانی (بهشت گمشده ) تو لیست امسال هست
واییییی
خسته شدم انقدر منتظر موندم!😭
انتظار آدمو پیر میکنه😭😭😭
نه توکیو غول فصل سومش اومد نه اسرافیل پایانی😭
آخه این چه زندگی ایه😭
آخرشم فصل ۳ ندیده اگه من از دنیا نرفتم!!!😭
فصل سوم توکیو غول که امسال میاد !!!
اما از اسرافیل پایانی هنوز خبری نیست
سلام ببخشید فصل سوم هنر شمشیر زنی آنلاین کی میاد؟
سلام ... ی سرچ زدم تو اینترنت ... واسه بازیش چیزی نوشته بود اما خود انیمه نه
سلام و خسته نباشید 
میگین که توکیو غول بهار میاد.. یعنی میتونیم تو عید ببینیمش؟؟😭😭
یا باید تو عید هم عذاب بکشم؟!😭
سلام مرسی
27 روز دیگه مونده تا ایپزود اولش بیاد
سلام پس این عاشقان شیطانی فصل سومش اخر میاد یانه؟؟؟؟
سلام من هنوز خبر رسمی اومدن فصل سومشو جایی ندیدم
هنر شمشیر انلاینم امسال میاد
ازش فیلم میاد یا یه فصل میاد ؟
سلام 
من با این که از این جور انیمه ها خیلی خوشم نمیاد ولی باید اعتراف کنم که از انیمه ی پایان جهان (یا همون اسرافیل پایانی) واقعا خوشم اومد البته مدتی طول کشید ولی واقعا خوشم اومد و در واقع اولین انیمه جنگی ای هستش که این طوری خوشم اومده هم موضوعش و هم نقاشی شخصیت ها و البته خود شخصیت هاش (با عقل و باجنبه بودن ، شور بالا و .....)
بگذریم من فکر می کنم به احتمال زیاد فصل سومش هم بیاد 
هنوز خیلی چیزا مونده 
مثل کرول (کورل) من فکر می کنم نمورده (خون آشام ها معمولا وقتی میمیرن (البته توی این انیمه) دود می شن میرن هوا ولی کرول این جوری نشد .) و خیلی چیزای دیگه .
سلام
حتما باید براش فصل سه بسازن البته یکم طول میکشه چون انیمه از خط داستانی مانگا خارج شده
سلام مجدد 
آره واقعا انیمه ی خوبی هستش چون هم از نظر معیار های یه انیمه ی خوب واقعا عالیه (من در موردش یه کمی تحقیق کردم .) و هم این گه واقعا جذابه واسه ی همینم هست که کلی طرفدار داره دیگه و واقعا اگه فصل سومش بیاد دل خیلی ها شاد میشه 😊😊😊
ولی خب یه خورده طول می کشه دیگه باید صبر کنیم 😧😦😟😐😔😔😔

دقت کردین میکا و شینیا خیلی جذابن (یا به قول اوتاکو ها "کاوایی ان" )؟؟؟؟
ولی در کل من از میکا ،یو و البته جوخه ی شینوآ اینا خوشم میاد و اصل کاری هم هستن کلا خوبن شوخی می کنن با هم ،  به جاش جدی می شن ، نا امید هم نیستن و سعی می کنن قوی تر بشن ، خانواده شون هم که رفاقاشون می شن و اصلا با هم رابطه ی خونی ندارن هم براشون مهمه (البته تو این انیمه تقریبا همه همین طوری هستن .👌👍)
 شینا و جوخه ی گورن هم خوبن (البته گورن وقتی که شخصیت خوبش رو داره یعنی وقتی چشماش بنفشه ☺) نمیرن آخه انسان های خوبی هستن کرول تپش ساما هم نمیره به نظر میاد خون آشام خوبی باشه 
اینا چیزایی بود که من دوست داشتم البته از جنبه ای بهش نگاه کردم که انگاری منم جزوی از اونا هستم 😂😂😶😶😶😶😶

همه ی اینا رو گفتم که به این نتیجه برسم که "تو انیمه ها روابط رو خوب نشون می دن .😍😍😊😊😊😊" 

ای وای شرمنده 😖😕چه قدر تایپ کردم 😟
جوگیر شدم ببخشید 
(آخه پر حرف نیستم .ولی این جا خراب کاری کردم 😖😖😖.)

کنیچیوا ^^
میکا ، شینیا و گورن بنظرم جذاب ترین کاراکتر های این انیمه هستن . البته این نظر منه !
بله در طول انیمه هم روابط نزدیک کاراکتر ها با اینکه رابطه خونی ندارن دیده میشه و این خیلی جالبش کرده :)
البته کاوایی ینی بامزه ! اینا بیشتر کاکُویی ان ! یعنی خفن
منم گورن رو وقتی چشماش بنفشه بیشتر دوست دارم
از اینکه توسط ماهیرو تسخیر بشه اصلا خوشم نمیاد !
عیبی نداره
من خوشحال میشم در مورد انیمه ها با بقیه اوتاکو ها حرف بزنم ^^

سلام اخهههههه چرا انیمه عاشقان شیطانی فصل سوم نمیاددددد!!!😓😓😓😭😭😭همش میگن ۲۶دی ۱۳۹۶منتشر میشه الان خودش۹۷ خبری ازش نیست!!!راستی یویی یه خون اشامه ؟؟؟تو رو خدا هر کی میدونه فصل سوم انیمه عاشقانی کی میاد بگهههه😭😭😭😭😖😖😖
سلام اخهههههه چرا انیمه عاشقان شیطانی فصل سوم نمیاددددد!!!😓😓😓😭😭😭همش میگن ۲۶دی ۱۳۹۶منتشر میشه الان خودش۹۷ خبری ازش نیست!!!راستی یویی یه خون اشامه ؟؟؟تو رو خدا هر کی میدونه فصل سوم انیمه عاشقانی کی میاد بگهههه😭😭😭😭😖😖😖
سلام
والا شایعه شده امسال میاد اما من سایت های مختلفو چک کردم و دیدم چیزی در موردش ننوشته :/
امیدوارم زودتر بیاد
خداکنه!!!راستی یویی یه خون اشامه؟؟؟؟😶
والا نمیدونم !
تو فصل اول و دوم ک نبود
میگن تو فصل سوم انیمه عاشقان شیطانی شخصیت جدیدی به نام کینو(که میگن نیمه خون اشام و گرگینه ست😶😒)میاد.راستی تو از کدوم شخصیت خوشت میاد؟؟؟من که ایاااتو و یکمی کو رو دوست دارم😳😃
من آیاتو و سوبارو
درباره کینو چیزی میدونی؟؟؟😮 همون نصف خون اشام و نصف گرگینه😮
نه والا . من مانگاشو نخوندم 
شما خوندی ؟ اصلا هست تو مانگا ؟
نه فقط یکم ازش اطلاع دارم البته همه سایتا نمیشه حرفشونو باور کرد ولی میگن کینو اومده نسل خون اشامارو از بین ببره و کینو پادشاه خون اشاماست من که باور ندارم کینو خودش یه خون اشامه میاد خودشو نابود کنه؟؟؟😒😒
خب باز خوبه شما ازش اطلاعاتی دارید ! 
درباره شین و کارلا میگن میخوان یویی و نسل خون اشام هارو از بین ببرن تار نسل گرگ هارو پرورش بدن که بدون شک اینم دروغه چون تو قسمت اخر فصل دوم شین  و کارلا بهم گفتن که به خون اون یویی احتیاج دارن پس غلطه این موضوع
چرا اینا با خوبی و خوشی کنار هم زندگی نمیکنند ! 😅
اینا همشون دروغه درضمن من عکس کینو رو دیدم اگه میشد عکسشو براتون می فرستادم😊 اسمتون چیه؟؟؟😕
رایان صدام کنید . 
البته این اسم مستعارمه
اوه اوه!!!رفتم تو سایت درباره کینو خوندم: کینو پادشاه خون اشاماست وفرزند مشروع کارل هاینزه یعنی مادرش یه راز و کسی مادرشو نمیشناسه او پادشاه بلا تکلیف ساده...ازین جوریاست😑و به دلیل نا معلومی میخواد نسل خون اشامارو ازبین ببره😯
کارل هاینز هم ک دیگه شورش رو در اورده ! چند تا چند تا زن میگیره !
نمیدونم ولی یکمی اطلاعات ازش دارم
^^
نمیدونم والا!!!
هوووف ... کارل هاینز خیلی رو اعصابه
تو یه جا خوندم اسم مادر کینو اکیزا تسوکینامیه!!!البته شاید!!!
ماشالله اطلاعات
خیلی ممنون😳واقعا نمیدونیم اصلا چه شکلیه
ایشالله میفهمیم
کارل هاینز تا الان چهااارتا زن داره معلوم نیست خودش کجاست😒میشه گفت ۸ تا بچه تولید کرده😒همشونم فقط بلدن خون بخورن!موندم اینا پدرای اینده ان😂 اون یویی هم فقط مجسمیت😂😑
وایییی خیلی خیلی رو اعصابه !!!
یویی بدبخت گیر کیا افتاده !
واقعا میگن شاید عاشقان شیطانی منتشر نشه و فقط ازمایشی بوده !!!ولی بعضیا میگن غلطه به هر حال خداکنه منتشر شه😑😕
امیدوارم بیشتر از این فن هاشو منتظر نزاره
درود برشما
اگر خبرهایی از پخش و اکران یا چیز دیگه ای از انیمیشن های دی گری من و حمله به تایتان و فصل جدید شاهزاده تنیس  شد در سایت بزارید ممنون
سلام باشه چشم . برخی از اخبار پخش هم در خورد وبلاگ قرار میگیرن
درود
ببخشید دوباره مزاحم شدم انیمیشن شاهزاده ارسلان دو فصل تولید شد ادامش چی ‌شد دلیل داره برا متوقف شدنش یا نه ؟ لطفا دلیلش برام تو همین پاسخ نظر یا سایت بزارید خیلی وقته که منتظرم ادامش ببینم ممنون

سلام
مزاحم نیستید .
اول بگم انیمه نه انیمیشن
مانگاش هنوز آنگوئینگه پس احتمال داره که بخواد فصل سه داشته باشه ...
با توجه ب گپ زمانی ای که داره بینش میوفته اگه سال دیگه نخوان فصل سومشو بسازن ، شاید ، بازم میگم شاید کلا نخوان ادامه اش بدن .
والا من فنش نیستم و زیاد ازش اطلاع ندارم چون هنوز انیمه شو ندیدم ... توی نت سرچ  کردم و دیدم چیزی هم در مورد خارج شدن خط داستان انیمه از مانگا نیوورد ... پس بیشتر صبر کنید شاید فصل سوم داشته باشه .
اگه خبری بشه توی وبم اطلاع میدم
۱۰ خرداد ۰۹:۱۵ تارا😜😘
سلااااام🙌
من دوباره اومدم!!!

ببینم فصل ۳پایان جهان هست؟؟؟😮👍
سلام
خوش برگشتید
هنوز ک خبری نشده
سل‌آم ، ببخشیدد فصل سوم شوالیه خون‌آشام کی میاد؟؟
فصل سوم دآره دیگه؟؟
سلام
منکه ازش خبری نشنیدم
۲۷ تیر ۱۹:۴۵ علیرضا
درود و خسته نباشید
میتونید برای من زیر نویس اصلاح شده انیمه بلیچ bleach پیدا کنید داخل وب بزارید زیرنویسای زیادیشو دانلود کردم بعضیاش عربی بود هر چی بود فارسی نبود ممنون میشم اگه پیدا کنید مرسی
سلام بر شما 
زیرنویس های پست bleach وبلاگ خودم رو هم امتحان کردید ?!
سلااام .. ببخشید شما میدونید که کرول به شیگاما چه حسی داره و اینکه توی چند سالگی ماهیرو رو به خوناشام تبدیل کرده ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید !!!
امممم من مانگای سراف رو نخوندم
سلام . خسته نباشسد ، میخواستم بدونم خبری از پخش فصل 5 جنگ غذا هست یا نه؟
سلام . نه هنوز خبری نشده
عاشقان شیطانی فصل سومش کی میاد؟
عاشقان شیطانی فصل سومش کی میاد؟
هنوز خبری ازش نیس 
من هم پیگیرم
سلام خسته نباشید فصل چهار انیمه توکیو غول کی میاد؟؟😑😑
سلام . تشکر
توی اینترنت خبرش پخش شده که از پائیز شروع به پخش میکنه
انیمه عاشقان شیطانی خون بیشتر و انیمه رقص با شیاطین هنو نیومده کی میاد 
سلام
فکر نکنم این انیمه ها برای فصل جدید تمدید بشند اما اگر بشند حتما خبرشو میذارم
می خواستم بدونم از کدوم سایت میشه مانگای پایان جهان رو دانلود کرد البته خودم تاچیتر ۷۰ رو خوندم گفتم سایت خوب پیدا کنم باقی روهم دانلود کنم 

فارسیشو میخواید یاانگلیسی

سلام

خبری از فصل دوم انیمه dance with the devils نشده؟؟؟

سلام
خیر
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
No Anime = No Life
New Anime = New Life
نویسندگان
Designed By Erfan Powered by Bayan